На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Андрій Логвин

Генеральний директор, modnaKasta

Андрій Логвин народився в серпні 1980 року в Донецьку. Закінчив Донецький державний університет управління, отримав ступінь магістра в Києво-Могилянській бізнес-школі та юридичну освіту в Київському національному університеті ім. Шевченко.

Свій перший бізнес (інтернет-провайдинг) організував, коли був студентом третього курсу. Керував компаніями «Алюр», «Айексн Донецьк», мобільним оператором CDMA Ukraine. З 2011 року засновник і головний виконавчий директор e-commerce (електронна комерція) проекту modnaKasta.

Захоплюється спортом і читанням, любить подорожувати. Життєве кредо: «Вір! Можливо все!". Живе і працює в Києві. Проект modnaKasta (ТОВ «МАРКАСОН») - заснований в 2010 році шопінг-клуб, входить в десятку найбільших проектів електронної комерції Уанету. У 2012-му буквально підірвав інтернет-простір і довів, що українці вже готові купувати одяг і взуття в мережі. У 2013 році компанія виконає близько 1 мільйона 700 тисяч замовлень.

Ігор Ліскі
Юрій Логуш