На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Джонатан Макдональд

Співзасновник, консультант, This fluid world

Джонатан Макдональд - відомий підприємець і експерт в області комунікацій. Він співзасновник консалтингової фірми This fluid world, яка допомагає різним організаціям підвищувати свою продуктивність за рахунок відкриття нових джерел і ресурсів зростання. Крім того, Джонатан співзасновник бізнес-інкубатора Every Single One Of Us. Серед компаній, розвитку яких допоміг цей бізнес-інкубатор, можна назвати Human Dialogue - фірму, що надає послуги з оптимізації взаємодії компаній зі своїми клієнтами.

Досвід Джонатана, його внесок в розвиток своєї галузі, а також його пристрасть до підприємництва зробили його одним з провідних стратегів цифрового світу. Він працював старшим консультантом в рекламному агентстві Ogilvy & Mather, розробивши для цього агентства глобальну стратегію мобільної реклами. В його активі - робота директором продажів фірми Blyk, де він долучив до мобільного маркетингу 45 провідних світових брендів, і комерційним директором звукозаписної фірми Ministry of Sound, для якої він створив глобальну систему цифрового франчайзингу. Крім того, він був керівником телеканалу Sky TV, радником британського уряду, власником одного з перших онлайнових музичних магазинів і головою британської торговельної асоціації «Music Industries Association».

Марина Макарова
Йогеш Малік