На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Сергій Марін

Ментор Big Data School, засновник «Школи даних» і «Студії даних»

Випускник МГУ імені М.В. Ломоносова, факультету ВМиК, має ступінь MBA Московської Бізнес Школи Сколково.

Починав кар'єру в Нідерландах, в компанії Acision - провідному вендорів SMS-систем і мобільного мессенджінга. Кілька років пропрацював в Hewlett Packard, де займався управлінням і розвитком продуктової лінійки. Потім продовжив кар'єру в компанії KPN - найбільшому нідерландському операторі стільникового зв'язку. Пізніше керував підрозділом бізнес-аналітики і data mining компанії Adidas в Росії. У 2013 році прийшов в «ВимпелКом» ( «Білайн») на позицію керівника напряму Big Data, де відповідав за всі продукти компанії, пов'язані з Big Data.

У 2015 році заснував Школу Даних, де навчаються як експерти аналізу даних, так і бізнес-лідери, котрі впроваджують аналіз даних і технології Big Data в своїх компаніях.
У 2016 році заснував Студію Даних - компанію, що надає консультаційні послуги з впровадження рішень на основі Big Data і штучного інтелекту.

Хобі: спортивне водіння, стрільба і фотографія.

Ментор Big Data School, засновник «Школи даних» і «Студії даних»

http://dataschool.digital/

Андрій Молодорич
Андрій Булах
Публікації
Заработать на big data: 3 кейса от производства, банков и ритейла
Какой профит может принести обработка больших данных? И почему математика сама по себе не работает? Ментор Big Data School
В режиме автозамены: роботы или люди?
Предсказывать будущее в наши дни стало абсолютным must have среди экспертов. Когда технологии меняют мир настолько стремительно, очень хочется
Big data в 3 шага: как научить искусственный интеллект продавать
Роботы [пока] не научились поведению человека даже в текстовых чатах, хоть и вовсю пытаются. Но ниша для применения искусственного
Целый оркестр. Почему для работы с big data одного человека мало
Заставить большие данные работать на бизнес можно. Почему в компании для этого нужна целая команда, и кто чем должен
Цифровые возможности: когда Big Data в бизнесе работает
В 2013 году множество крупных компаний на вопрос, хотят ли они внедрить у себя инструменты big data, отвечали: “Конечно!