На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Роберт Моргунов

Засновник, Brand24

Роберт Моргунов - засновник інтернет-проекту Brand24, що надає користувачам нові можливості для придбання якісних товарів з Європи за найнижчими цінами.
Пан Моргунов закінчив факультет бізнесу в Запорізькому Національному Університеті в 1998 році, а також факультет інформаційного менеджменту в Штутгарту Університеті прикладних наук в 2003 році. У Німеччині на протязі 3 років він проходив стажування в сфері маркетингу, будучи студентом.

Свою професійну кар'єру пан Моргунов почав з позиції асистента директора компанії Schneider Intercom Berlin GmbH в 2003 році. Далі працював менеджером по роботі з клієнтами в компанії Fashy GmbH і регіональним менеджером (СНД) в компанії Montblanc GmbH . У 2008 році пан Моргунов зайняв позицію виконавчого директора компанії VERTU Ukraine, а в 2009 став керуючим партнером Casual Luxury GmbH. У 2010 році пан Моргунов очолив проект Город24, компанії Rebate Networks GmbH, ставши виконавчим директором і партнером проекту в Україні.

Джейкоб Морган
Володимир Мудрий