На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Володимир Мудрий

Член правління «ОТП Кредит»

На посаді генерального директора «ОТП Кредит» упродовж року Володимир Мудрий перетворив споживче кредитування в один з ключових напрямків діяльності «ОТП Груп» в Україні.

Здобув освіту в Krannert Business School (США) та Tias Nimbas Business School (Нідерланди), що дозволило йому застосувати у компанії «ОТП Кредит» ефективні західні бізнес-моделі. Понад 10 років досвіду роботи у банківській галузі сприяли тому, що компанія «ОТП Кредит» узяла найкраще з вітчизняної банківської практики. За підсумками 2011 року «ОТП Кредит» визнана компанією, яка найбільш динамічно розвивається у галузі споживчого кредитування.

Про компанію «ОТП Кредит»

«ОТП Кредит» – фінансова компанія, яка надає послуги споживчого кредитування фізичних осіб у торговельних точках України. Більше 2000 співробітників працюють у понад 1500 кредитних точках 450 населених пунктів усіх областей України. Кредити надаються на всі групи товарів непродовольчої категорії та послуги: побутову і комп'ютерну техніку, мобільні телефони, проведення ремонту, тренінги та курси.

«ОТП Кредит» входить до складу міжнародної фінансової групи ОТР Group, яка представлена ​​у дев’яти країнах Центральної та Східної Європи. Акціонерами компанії є OTP bank (Україна) і OTP bank (Росія).

Роберт Моргунов
Юлій Некрасов