На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Ніклас Палмквіст

Віце-президент по Україні, країнам Кавказу та Молдові, “Оріфлейм Україна”

Вся кар'єра Нікласа Палмквіста пов'язана з Oriflame. У 2005 році він зайняв посаду керуючого литовським підрозділом компанії і одночасно старшого менеджера з продажу в країнах Балтії. У 2008-2011 роках працював в Москві старшим директором з продажів у країнах СНД і Балтії, а з 2011 року працює в Україні. Спочатку Ніклас Палмквіст займав пост генерального директора «Оріфлейм Україна», а в 2014 році призначений віце-президентом по Україні, країнам Кавказу та Молдові. Будучи керівником підрозділу, що працює на одному з найбільших ринків компанії (другому після Росії), Ніклас вважає, що один з найважливіших пріоритетів діяльності компанії полягає в підтримці консультантів. Як глава підрозділу, він пишається тим, що компанія повністю перейшла на онлайн-систему замовлень і змогла навчити всіх консультантів роботі в інтернеті, збільшивши тим самим ефективність бізнесу.

Освіта: Ніклас Палмквіст отримав в 2003 році ступінь M.Sc. Стокгольмської школи економіки і в тому ж році магістерський ступінь за програмою CEMS. Паралельно з отриманням економічної освіти, Ніклас вивчав іноземні мови в Упсальському університеті.

Олександр Палладін
Жанна Пархоменко