На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Тарас Пархоменко

Головний виконавчий директор, Beeline Казахстан

Народився 18 квітня 1974 року в Полтавській області, Україна. У 1996 році закінчив Київський міжнародний університет цивільної авіації, де отримав дипломи інженера-системотехніка і економіста. У 2002 році отримав диплом британського Чартерного інституту маркетингу (CIM).

Починав кар'єру в компанії «Голден Телеком», де протягом 5 років (1996-2002) працював в області маркетингу та стратегічного планування. Має досвід роботи в компанії BBH, де працював менеджером зі стратегічного управління торговими марками. Протягом 2003-2006 років обіймав посаду директора з маркетингу у фармацевтичній корпорації «Артеріум» - однієї з найбільших фармацевтичних компаній України.

У серпні 2006 року Тарас приєднався до команди «Київстар» на посаді заступника маркетингового директора зі стратегічних питань і згодом очолив маркетинг компанії. Пархоменко завершив роботу в "Київстар" 29 січня 2013 року і вже 1 лютого 2013 роки очолив Beeline в Казахстані.

Захоплюється музикою. Професійне кредо: «Створюй цінність з любов'ю до людей і до справи».

Одружений, батько п'ятьох дітей.

Жанна Пархоменко
Валерій Пекар