На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Олександра Павленко

Адвокат, партнер, Правова група “Павленко і Побережнюк”

Олександра Павленко - відомий адвокат в області судового захисту в сфері корпоративних конфліктів і суперечок на фондовому ринку. Одна з основних спеціалізацій - «політична адвокатура». Олександра веде захист великих гравців фармацевтичного ринку України, основних представників телекомунікацій, здійснювала юридичний супровід процесу рекапіталізації «Укргазбанку», веде захист інтересів Банку «ВТБ» та «Промсвязьбанка» на території України.

Пані Павленко - радник з правових питань Сергія Тігіпка, Голови політичної партії «Сильна Україна», віце-прем'єр-міністра України, Міністра соціальної політики, також Дмитра Тевелєва, Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України; комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності.

Олександра є членом національного політичного бюро партії «Сильна Україна» і керівником експертної групи з правових питань політичної партії «Сильна Україна».

Олександра - акредитований арбітр МКАС при Європейській Арбітражної Палаті (Брюссель, Бельгія); третейський суддя Всеукраїнського третейського суду; експерт Всеукраїнської третейської Ліги; член Експертної ради з корпоративного управління при ДКЦПФР.

Відомі міжнародні юридичні довідники, такі як Legal Experts EMEA, The Legal 500 рекомендують Олександру Павленко в якості провідного експерта в галузі судової практики, корпоративного права та M & A в Україні. Олександра входить в «ТОП-30 найуспішніших адвокатів України» (2010 р, журналу «Фокус») і «ТОП-100 найкращих юристів України» (2010-2011 рр., Юридична газета), «ТОП-100 бізнес-леді України »(2010р., газета Дело) і« ТОП-100 кращих топ-менеджерів України »(2010-2011рр., Інвестгазета).

Олександр Ольшанський
Ірина Паламар
Публікації
Конфликт. Часть 1. Как не ошибиться с выбором юриста…

Эта заметка не рекламный трюк, не хитро завуалированный намек на сферу моего бизнеса, ничего из того, чем может показаться профессиональная статья адвоката про адвокатов. Это всего лишь собранные воедино распространенные ошибки Клиентов при выборе юристов, о которых хочется поделиться и, если удастся, предостеречь

Что действительно важно и непросто

Мы все, кто собрался здесь, как ни крути, являемся успешными людьми. У каждого из нас есть достижения в своей области, мы управляем компаниями, владеем собственным бизнесом, имеем статус в обществе, деньги в кармане и на счетах, лидерство в команде и, очевидно, желаемые активы

Cоветы Джека Уэлча

Наткнулась сегодня в Интернете на советы Джека Уэлча, бывшего CEO General Electric, и не смогла пройти мимо, уж очень захотелось прокомментировать (так много в них было простых житейских вещей для управленца). Итак, предлагаю оценить следующие высказывания:
1