На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Віра Платонова

Глава представництва в Україні, MasterCard

Розпочала роботу в українському офісі MasterCard Europe в 2010 році на позиції директора з розвитку бізнесу і очолила представництво в лютому 2012 року. З травня 2014 року також ще очолює і представництво MasterCard в Молдові. Як генеральний директор українського представництва MasterCard Europe відповідає за розробку і реалізацію стратегії розвитку MasterCard і співпрацю зі стратегічними партнерами.

До приходу в MasterCard працювала менеджером з розвитку бізнесу і роботі з ключовими клієнтами в українському представництві компанії Visa Inc. Раніше займала керівні посади в банку Credit Europe Bank, відповідаючи за побудову процесингового центру банку і розвиток бізнесу кредитних карт в цілому, і Державному експортно-імпортному банку України, працюючи в підрозділі платіжних систем і роздрібного бізнесу.

Віра Платонова з відзнакою закінчила Інститут Міжнародних відносин Київського державного університету ім. Тараса Шевченка (магістр міжнародних економічних відносин за спеціалізацією фінансово-кредитні відносини). Кандидат економічних наук.

Сергій Петренко
Юлія Плієва