На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Євген Ромащин

Директор з виробництва вугільного департаменту «АрселорМіттал Теміртау», екс-генеральний директор Corum Group

Євген Ромащин має 15-річний досвід в галузі управління бізнесом. У 2016 році його призначили директором з виробництва вугільного департаменту «АрселорМіттал Теміртау».

До квітня 2015 року обіймав посаду гендиректора української машинобудівної компанії Corum (до ребрендингу – НПК «Гірські машини»).

До цього він працював у приватній вертикально-інтегрованій енергетичній компанії України ДТЕК, де успішно очолював дирекцію з видобутку і збагачення вугілля упродовж трьох років, а перед тим керував дирекцією з фінансів.

У 2007 році Євгена Ромащина визнали «Найкращим молодим фінансовим директором України» за результатами рейтингу, проведеного Інститутом ім. Адама Сміта (Лондон, Велика Британія).

АТ «АрселорМіттал Теміртау» входить до складу міжнародного сталеливарного концерну ArcelorMittal і є найбільшим підприємством гірничо-металургійного сектору Казахстану. До складу АТ входять меткомбінат і вісім вугільних шахт у Карагандинській області, чотири копальні з видобутку залізної руди у Карагандинській, Акмолинській та Костанайській областях.

Роман Романчук
Ірина Рубіс