На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Макс Шупбах

Співзасновник, Інститут Глибинної Демократії

Шупбах виріс в Швейцарії, отримав медичну освіту в Університеті Цюріха. У 1980-х роках доленосною для нього стала зустріч з Арнольдом і Еммі Мінделл, подружжям психологів з Портленда, США, відкрили метод процесуально орієнтованої роботи. З тих пір Шупбах став активним адептом нового методу. Разом з Мінделл вони створили інноваційний напрямок WorldWork ( «Світова робота»).

На підтримку своїх ідей Шупбах створив Інститут глибинної демократії - назва якраз і відображає право кожного на висловлення. Зараз його філії працюють в 10 країнах на різних континентах, а з минулого року і в Росії.


Шупбаху дуже цікавий світ в самих різних його спільнотах і проявах, тому він носиться по планеті, консультуючи сьогодні в Кенії, завтра в Палестині, післязавтра у В'єтнамі.

Народи в епоху глобалізації потрібно навчити спілкуватися, і тут Шупбах незамінний. Він допомагав жителям Східної і Західної Німеччини після її об'єднання, проводив форуми в Європі, налагоджуючи взаємодію між християнами і мусульманами. Робота в сучасних містах, схожих на Вавилон, підштовхнула Шупбаха до створення організації CITYWORK, що займається проблемами різних груп городян.

Шубах надзвичайно затребуваний і як бізнес-коуч, він президент консалтингової групи Maxfxx, що консультує лідерів корпоративного світу, включаючи компанії Fortune 100: Apple, Microsoft, BASF, UBS і багато інших.

Елі Шрагенхайм
Ростислав Шурма