На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Сол Сінгер

Член редакційної ради, автор, The Times of Israel

Сол Сінгер – видатний ізраїльський мислитель, журналіст, експерт з геополітики Близького Сходу. Він здобув світову популярність, написавши 2009 року разом із Деном Сенора бізнес-бестселер Start-up Nation: The Story of Israel's Economic Miracle («Нація розумних людей: історія економічного дива Ізраїлю»). Сол Сінгер – член редакційної ради онлайн-видання The Times of Israel, а до цього 12 років працював у газеті The Jerusalem Post.

Сол Сінгер народився і виріс у США, переїхав до Ізраїлю 1994 року. Він закінчив Університет Тафтса. До переїзду в Ізраїль близько 10 років працював у Конгресі США у командах декількох сенаторів.

Про компанію The Times of Israel

Онлайн-видання The Times of Israel виходить чотирма мовами – англійською, арабською, французькою та китайською, висвітлює теми, які стосуються «усього, що відбувається в Ізраїлі, на Близькому Сході і в єврейському світі». Штаб-квартира розташована в Єрусалимі.

Стівен Олдфілд
Адріан Сливоцький