На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Ігор Солодов

Коуч лідерів і тренерів, Pucelik Consulting Group

Ігор - бізнес-тренер, який вважає, що найкращим тренером для співробітника є його безпосередній керівник, а тому вчить вчити лідерів. Коуч, який впевнений, що якщо у вас ще немає рішення поточної ситуації, ви поки не знайшли правильне питання. Людина, яка зі свого хобі зробив професію, після чого робота стала схожою на відпустку, а відпустку на роботу.

Ігор вважає, що в світі мало лідерів і кооперації між ними, щоб вирішити актуальні питання сучасності. Саме тому останні 14 років Ігор займається тим, щоб в світі стало більше позитивних агентів впливу: успішних лідерів, ефективних тренерів і люблячих батьків. У 1999 році він почав проводити тренінги в громадських організаціях. З 2003 року Ігор став проводити навчання за гроші, продовжуючи без оплати проводити навчання для простих студентів і членів таких молодіжних організацій як AIESEC, SIFE, ELSA. Заснував і три роки координував Клуб особистої ефективності, в рамках якого проводив бюджетні семінари по м'яким навичкам. Від імені Товариства провів першу в Україні Конференцію по особистої ефективності «Починаючи з себе!»

Має управлінський досвід як в громадських, так і комерційних організацій. Працював тьютором по HR для студентів МВА програми в IBR-інституті. У різні роки взяв перші три місця на ораторському конкурсі Toastmasters-Одеса. Учасник першого в Східній Європі HUBа в Одесі. Вивчає і розробляє нові моделі управління сучасним бізнесом.

Інна Соловйова
Всеволод Старухін