На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Всеволод Старухін

Генеральний директор, ДТЕК Енерго

Очолює Дирекцію з фінансів з березня 2010 року. Член Правління ДТЕК.

У 2008-2009 роках був фінансовим директором глиноземного дивізіону компанії «РУСАЛ». У 2006-2008 роках працював в компанії «Шлюмберже» фінансовим директором по Росії. З 1996 по 2006 рік очолював фінансові підрозділи міжнародної компанії «Марс» в Росії, Угорщині, Нідерландах і Південній Америці. Почав кар'єру в 1995 році в компанії «Крафт Якобс Сушар» на позиції фінансового менеджера.

За підсумками 2012 і 2013 року Всеволод Старухін двічі визнаний кращим фінансовим директором України за версією журналу «& Фінансист», а також кращим фінансовим директором в номінації «Залучення капіталу» за версією видання «Інвестгазета».

Під керівництвом Всеволода Старухіна в 2013 році ДТЕК здійснив розміщення єврооблігацій ДТЕК в розмірі 750 млн дол. США, висновок дебютної угоди в форматі передекспортного фінансування на суму 375 млн дол. США, а також реалізував перший в історії ДТЕК досвід успішної співпраці з міжнародною фінансовою урядовою організацією - Чорноморським банком торгівлі та розвитку.

Ігор Солодов
Ліз Стросс