На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Пітер Уолш

Старший директор відділу Глобального маркетингу, Harvard Business Review

Пітер є відомим експертом міжнародної організації, автором бестселерів і ведучим радіопередач, який часто з'являється на телебаченні і характеризує себе як «наполовину підрядник, наполовину терапевт». Пітер - постійний гість програми «Шоу Опри Вінфрі» в якості спеціаліста в області «як правильно організувати своє життя». Як один з «друзів Опри» Уолш пише статті для журналу O, The Oprah Magazine і його вихідного спецвипуску «Живіть найкращою життям».

Пітер - автор таких бестселерів за версією газети The New York Times, як «Це все дуже: Легкий план, як жити більш багатим життям, задовольняючись малим» (It's All Too Much), «Як організувати практично все» (How to Organize Just About Everything), «Через це безладдя моя попа виглядає товще?» (Does This Clutter Make My Butt Look Fat?) і «Та годі вже!» (Enough Already!), які і послужили основою для створення серіалу на каналі OWN. Остання книга Уолша «Полегшитися» присвячена проблемі відносин між щастям і споживачем, що вийшов з-під контролю.

Володимир Тригуба
Антон Усов