На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Дмитро Вергун

Керуючий партнер, Be Global

Більше ніж 11 років досвіду управління та консультування різних підприємств на ринку FMCG, логістики, автомобільного, фінансового та агропромислового сектора, запуску startup`s і залучення інвестицій.

Бізнес-консультант, сертифікований бізнес-тренер і фахівець з оптимізації бізнесу. Оптимізую бізнес клієнтів в СНД і Європі, відкриваю консалтингові центри підтримки підприємництва в європейському та азійському бізнес-просторі.

Про улюблену справу.

У консалтинг приходять з двох світів. Перші - це розумні, начитані, освічені й перспективні колишні студенти або аспіранти, яких «прокачують» консалтинговими технологіями і стандартами. Другі - люди зі значним практичним особистим досвідом роботи в реальному секторі економіки, які пройшли школу підпорядкування та управління і досягли певних результатів в бізнесі. Я відношу себе до другої категорії. Робота в консалтингу для мене була логічним продовженням моєї попередньої практики досягнення результатів, але вже в іншій ролі, з моїми клієнтами.

Про важливе в професії.

Найвідповідальнішим моментом у взаємодії з клієнтами вважаю момент прийняття рішення про спільну роботу. Це робиться після того, як ви дізналися конкретних людей, з якими доведеться взаємодіяти і врахували всі їх ментальні особливості та життєві позиції. І практично спрогнозували фінал вашої взаємодії. Ось тоді-то перед вами і виникає вибір, вибір своєї ролі в проекті - ментора, виконавця, підтримки або доброго «опонента», що допомагає поліпшити імунітет клієнта.

Про особистої мотивації.

На першому місці, звичайно ж, Сім'я. Ще мене дуже мотивує те, що ми змогли отримати замовників і контракти з Європи. Ми, стовідсотково українська компанія, оптимізуємо бізнес італійських виробників обладнання, іспанських девелоперів, скорочуємо витрати і вчимо активних продажів польські IT-компанії. Для багатьох клієнтів ми змогли стати перепусткою і провідником на інші ринки, менш розвинені, але більш перспективні. Саме тому ми відкриваємо партнерські центри в Європі і Азії, щоб бути ближче до клієнтів і перспективних для них ринків. Я пишаюся людьми, з якими працюю. Це люди, які вперто не хочуть вірити в передбачувано сумні варіанти розвитку подій і знаходять неймовірні, часом божевільні рішення і виходи із ситуацій. Люди, які знайомляться і бачать прекрасні бізнеси, найцікавіших людей і захоплюючі компанії, а вірними залишаються своєму колективу, своїм співвітчизникам і своїй країні. Це ті люди, які мене надихають, які дають сили і енергію гідно представляти нашу країну на міжнародних ринках. Люди - найцінніше, що нас оточує. 

Надія Васильєва
Костянтин Вечер