На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Оксана Войнаровська

Партнер, керівник «Василь Кисиль і Партнери»

В Оксани Войнаровської великий досвід роботи в галузі трудового законодавства, зокрема щодо  складання трудових договорів для топ-менеджменту, юридичного супроводу процесу звільнення і скорочення персоналу, підготовки та узгодження колективних трудових договорів, реструктуризації, захисту персональних даних тощо. Упродовж багатьох років Оксана Войнаровська спеціалізується на узгодженні міжнародних корпоративних стандартів у трудових правовідносинах з складними і заплутаними вимогами українського законодавства та представляє інтереси клієнтів у суді в рамках трудових спорів.

Освіту здобула у Львівському національному університеті ім. Івана Франка 2001 року.

Визнання: Best Lawyers, Guide to the World's Leading Labour and Employment Lawyers, PLC Which Lawyer , топ-100 українських юристів, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, Who's Who Legal.

Є членом Асоціації правників України, Міжнародної асоціації юристів (IBA), Міжнародної академія юристів з сімейного права (IAML), Ius Laboris.

Ганна Власова
Антон Волнянський