На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Ганна Ястребова

Директор продюсерського центру, СТБ, телеканал

Має 15-річний досвід роботи в сфері маркетингу в лідируючих міжнародних компаніях, з них останні 7 років на позиції директора з маркетингу. За крихкими плечима - успішний досвід виведення на ринок таких проектів, як National Readership Survey і Market Media Index в дослідницькій компанії TNS Sofres, висновок на ринок України нової комунікаційної платформи, проведення проектів «Оlympic Tourch Relay» і багатьох інших для корейського гіганта Samsung Electronics. Будучи директором з маркетингу мережі магазинів мобільного зв'язку Germanos, займалася стратегічним розвитком і побудовою роздрібної мережі по всій Україні. Останній рік Анна працювала в сегменті рітейлу, на позиції маркетинг директора одного з найбільших торгових центрів України Sky mall, поєднавши при цьому професійну кар'єру з особистим покликанням в сфері індустрії моди.

У даними період професійного розвитку Анна занурилася в ще більш прогресивну і творчу професію, зайнявши позицію директора продюсерського центру телеканалу СТБ.

Крім усього вищесказаного, Анна - сертифікований коуч.

Нерюс Ясінавічюс