На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Дмитро Зозуля

Директор з розвитку, Dragon Сapital

За час роботи в провідних українських і міжнародних компаніях Дмитро пройшов всі щаблі кар'єрної драбини - від рядового менеджера до керівника вищої ланки, брав участь в реалізації ряду консалтингових та інвестиційних проектів, що мають важливе стратегічне значення для бізнесу компаній.

Першу вищу освіту Дмитро отримав, закінчивши факультет інформатики та обчислювальної техніки при НТУУ «КПІ», після чого отримав ступінь МВА в області фінансів в Міжнародному інституті менеджменту (м.Київ).

Дмитро Зозуля приєднався до команди Dragon Capital, зайнявши посаду директора з продажу в департаменті управління активами, після чого почав займатися розвитком роздрібного напрямку бізнесу компанії. У сферу відповідальності Дмитра входить керівництво відділом продажів, розвиток регіональної мережі і освітнього центру, а також координація маркетингової діяльності компанії.

Ганна Захараш
Хорхе Зукоскі