На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інновації та підвищення ефективності»

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


 Агробізнес майбутньогоДетальніше про подію

Посольство Великої Британії в Україні, спільно з Українським клубом аграрного бізнесу та компанією Baker Tilly, запрошує Вас на Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інновації та підвищення ефективності», який відбудеться в рамках VI міжнародної виставки «Зернові технології» 11 лютого 2016 року, 09.30-17.00, павільйон 1, конференц-зал 4, ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Форум, у якому візьмуть участь британські, українські та міжнародні компанії агросектору, буде присвячений темам:

  • Рослинництво: сталі інвестиції та ефективні технології (точне землеробство, інновації в рослинництві та системах захисту рослин);
  • Епідеміологічна та енергетична безпека у тваринництві: запорука прибутковості господарства (кормові раціони, запобігання АЧС, екологічні та соціальні проблеми).

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації (підтвердженої організаторами).

З питань участі у форумі звертайтесь, будь ласка, до організаторів за телефоном (044) 236 21 10/13 або електронною поштою oliinyk@ucab.ua; commercial.kyiv@gmail.com.

08.02.2016
Що нового
Популярне