На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Четверта доба: розумні роботи, свідомі комп'ютери і майбутнє людства

The Fourth Age: Smart Robots, Conscious Computers, and the Future of Humanity
Видавець: Atria Books, Рік випуску: 2018
06.02.2019
Рейтинги: 
- Книга отримала позитивний відгук у The New York Times
- Видання рекомендує Джон Маккі, співзасновник Whole Foods Market
- Боб Меткалф, засновник 3Com, вважає, що в цій книзі ставляться найглибші запитання сучасності
Зміст:
Ми наближаємося до великого поворотного моменту в історії, коли технології готові перевизначити, що означає бути людиною. Технології вже міняли людство тричі в історії: 100 000 років тому, коли ми почали використовували вогонь (це привело до появи мови), 10 000 років тому, із розвитком сільського господарства (в результаті виникли міста і війни) і 5000 років тому, коли ми винайшли колесо і писемність (і це допомогло створенню національних держав). Зараз ми знаходимось на порозі четвертої зміни, викликаної двома технологіями: штучного інтелекту та робототехніки. У книзі йдеться про те, як саме вони змінять людство.
Про автора:
Байрон Риз - генеральний директор технологічної дослідницької компанії Gigaom, а також засновник декількох інших високотехнологічних компаній. Більшу частину свого життя він провів, досліджуючи взаємодію технологій з людською історією. Автор книги «Нескінченний прогрес: як технології та інтернет покінчать з невіглаством, хворобами, голодом, бідністю і війною».