На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Для успіху лише таланту замало

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Ми часто говоримо, що ми, українці, талановитий народ, і так насправді є. Але для успіху одного таланту замало. Якщо людині бракує бажання, плану дій, дисципліни, щоб стати найкращим у своїй галузі, тоді вона не зможе стати успішною завдяки лише власному талантові. Кожен повинен запитати себе: як я маю працювати над собою (байдуже, чи я підприємець, учитель, співак, чи політик), щоб стати найкращим у світі? Навіщо це мені? Не тому, що я хочу бути відомим. А тому, що це найкраще для моїх покупців, слухачів, для тих, для кого я працюю.

Така зміна ментальності — робота над тим, аби стати найкращим для свого споживача — відбувається нині у тих компаніях, які лідирують на ринку, але ця дійсність є досить суворою. Щоб бути першим, потрібен характер і важка праця. Але ви і ваш клієнт отримаєте в результаті колосальне задоволення.

Щоб зрозуміти наслідки такого підходу — підіть на концерт відомого піаніста, але під час виступу дивіться не на зірку, а на вирази облич людей у залі, і тоді ви зрозумієте, що я маю на увазі.

29.05.2015
Що нового
Популярне