На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Емоційний інтелект в HR-практиці – LvBS запрошує на HR Friday

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


lvbs-stud

15 травня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться кафе-семінар HR Friday з Петром Холявчуком, директором Київського інституту тренінгу, психологом і консультантом з організаційного розвитку.

Зареєструватись на HR Friday LvBS

Під час семінару учасники:
– Дізнаються про можливості емоційного інтелекту в HR-практиці
– На прикладі інтерв’ю побачать як емоційний інтелект може підвищити ефективність HR-а
– Взявши участь в 1-2 відеопробах, отримають зворотній зв’язок щодо ступеня розвитку окремих складових емоційного інтелекту, а також щодо своєї ефективності під час проведення відбіркових інтерв’ю та рівня розвитку навичок дослідження мотивації
– Дізнаються про можливості розвитку емоційного інтелекту

Модератор – Наталка Шпот, коуч, консультант з організаційного розвитку в гештальт-підході, директор та викладач Львівської школи проектного менеджменту, викладач LvBS.

Спікер — Петро Холявчук
Директор Київського інституту тренінгу, навчальний тренер, супервізор, дипломований психолог, сертифікований тренер. Спеціалізується на тренінгах з розвитку емоційного інтелекту: «Емоційний інтелект: емпатія і розуміння себе», «Управління командою», «Емоційна компетентність у практиці управління», «Управління конфліктами на основі EQ», «Аргументація, вплив, переконання на основі EQ», « EQ керівника», «EQ у важких ситуаціях ділового спілкування», «Управління стресом і саморегуляція». Близько 700 тренінгів за 13 років тренерської практики. Автор понад 20 спеціалізованих програм для тренерів. Автор трьох десятків статей на тему «психологічний тренінг». Автор і керівник проекту «Майстерність тренера». 12 років професійної підготовки за напрямами «практична психологія», «соціально-психологічний тренінг», «особистісно-центрована психотерапія» (за стандартами ЄАП, Австрія).

Місце проведення – Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Хуторівка, 35а, ауд. 202.

На кафе-семінар HR-Friday запрошуємо:
• молодих фахівців у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри, і прагнуть розвивати власні компетенції
• досвідчених менеджерів і директорів з управління персоналом

Як стати учасником?
1. Заповнити реєстраційну форму
2. Отримати підтвердження реєстрації
3. Оплатити участь у заході

Ціна:
У випадку попередньої реєстрації – 200 грн.*
У випадку реєстрації у день події − 250 грн.* 
* – вартість вказана без ПДВ

Для учасників програми MA in HR участь у заході – безкоштовна.

Контактна особа:
Ірина Лепська
ilepska@lvbs.com.ua
+38-032-2409959
+38-098-3503556

12.05.2015
Що нового
Популярне