На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Фінанси для ТОП-ів (Дніпро)

ФІНАНСИ-ДЛЯ-ТОП-ІВ-

Детальніше за посиланням

Що потрібно знати власнику про фінанси і про що йому варто питати фінансового директора.

Аудиторія програми
Власники і директори компаній, фінансові директори, які хочуть:

          цілісного розуміння суті основних фінансових показників, їх взаємозв’язків, ступеня впливу тих чи інших управлінських рішень на поліпшення значень показників і бізнесу в цілому

          побудувати систему управління фінансами бізнесу в її мінімальній конфігурації в тому розумінні, що «можна більше, але не можна менше»

          поставити продаж в компанії на системний рівень

ПРОГРАМА ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ:

          Побудувати фінансову систему так, щоб вона в режимі реального часу і реальних цінностей інформувала керівника про стан бізнесу, не змушуючи його копатися в дрібницях

          Налаштувати фінансову систему так, щоб вона своєчасно і з максимальною достовірністю сигналізувала керівнику про збої або втратах ефективності.

          Зробити фінансову систему максимально дружньою до власника, надаючи йому прості та зручні в користуванні інтерфейсі

Викладач: Володимир Савчук — професор, доктор наук, експерт зі стратегічного, фінансового та інвестиційного менеджменту. З 1991 по 2000 рік в якості консультанта Всесвітнього Банку в міжнародній групі експертів приймав участь в освітніх програмах для країн СНД і займався реструктуризацією промислових підприємств СНД. Провів 9 освітніх програм Всесвітнього Банку за тематикою реструктуризації підприємств. У рамках цих програм пройшли навчання більше 200 спеціалістів країн СНД. Приймав участь у розробці та впровадженні системи управління низки українських та російських підприємств. Провів більше 200 корпоративних та відкритих семінарів для менеджерів підприємств, викладає на програмах MBA kmbs та МВА МІБ. Автор тренінгових програм зі стратегічного менеджменту, управління фінансами, управлінського обліку, бюджетування, ризик-менеджменту, оцінювання вартості бізнесу, інвестиційного проектування, системи збалансованих показників (BSC). Керуючий партнер та провідний спеціаліст консалтингової компанії «Стратегічний партнер», автор численних книг зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств, серед яких: «Управління фінансами підприємств», «Управління прибутком і бюджетування», «Діагностика підприємств», а також «Фінансовий менеджмент: практична енциклопедія», «Стратегія + Фінанси: уроки прийняття бізнес-рішень для керівників». Ці видання успішно використовують у своїй роботі менеджери та економісти російських та українських підприємств.

Контактна особа
Юлія Бодун
Координатор програм управлінського розвитку kmbs в Дніпропетровську
тел.: + 38 (063) 756 42 57
email: polzzaaa@gmail.com

26.05.2016
Що нового
Популярне