На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Food Business Conference

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Food BAZAAR_BIG

Докладніша інформація та реєстрація

Startup Ukraine, освітній центр для підприємців, запустив новий напрям Food Business Institute, в рамках якого відбудеться перша Food Business Conference. Конференція пройде в Києві, і складатиметься з трьох основних блоків – конференції, Food Bazaar та Food Party.

Мета конференції:

дати розуміння і показати алгоритм створення food-бізнесу на українському ринку

показати важливість створення food-бізнесу як однієї з УТП України

ознайомити з провідними гравцями ринку – трендсеттерами, виробниками українських продуктів харчування

Учасники конференції:

дізнаються про основні етапи створення food-проекту

як вибрати ідею для власного бізнесу

як організувати та оцінити фінансову діяльність проекту

як правильно вибрати маркетингову стратегію

дізнаються про основні тенденції food ринку

зможуть вільно поспілкуватись з лідерами ринку

Експерти поділяться історіями успіху, на реальних кейсах розкажуть, як створити успішний бізнес у food-сфері. Спікери – діючі практики ресторанного бізнесу, ресторатори, маркетологи, серед яких Надія Перевізник, Олександр Куриленко, Олександр Гудков та ін..

Конференцію варто відвідати: підприємцям, які хочуть відкрити власний food-бізнес (точку вуличної їжі, доставку їжі, кав’ярню і т.д.); кулінарам-аматорам; кондитерам, які мріють перетворити своє хобі на бізнес, а також підприємцям, що прагнуть розвивати існуючий food-бізнес.

Родзинкою заходу є Food Bazaar — ярмарок-виставка українських виробників продуктів харчування, який діятиме постійно протягом всього заходу. Відвідати його зможуть всі бажаючі, незважаючи на участь у конференції. Вартість відвідин – 35 гривень.

Взяти участь можуть: молоді виробники вітчизняних продуктів, заклади харчування (street food, невеликі кафе та ресторанчики), які в своїй діяльності використовують українські продукти, приватні пекарні та кондитерські. Для презентації та продажу своєї продукції учасники ярмарку зможуть орендувати місце для столу, стенду або будь-якого іншого об’єкту. Зареєструватись тут.

Опісля Food Conferencе, на відвідувачів чекатиме Food Party, де всі охочі зможуть відпочити та повечеряти на Food Bazaar, взяти участь у конкурсах та розіграшах.

Ми хочемо допомагати створювати і розвивати food-бізнес в Україні. Для нас вкрай важливо розвивати культуру споживання їжі в нашій країні та сприяти формуванню здорової нації.

Ми запрошуємо до партнерства усіх кому не байдужа тема розвитку Food Business підприємництва в Україні!

24.05.2015
Що нового
Популярне