На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Формула власності

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


kmbs Idea Days 1Детальніше за посиланням

Власність у власника або власник у власності? Хто ким насправді володіє та управляє? Безумовно, напрошується очевидність: власник володіє і управляє власністю, завжди і впевнено. Однак, очевидно й інше – власність, як і прибуток, мігрує. Часто зовсім не по команді власника. Власність завжди готова «з-амортизуватися», схуднути або перетворитися в пасив. І це вже вона дає команди власнику. І тоді виникає питання: чим насправді володіє власник бізнесу?

Ключові питання:

  • Власник – це більше про права чи обов’язки?
  • Власність у власника або власник у власності?
  • Які фактори визначають якість власності та як саме ці фактори впливають на власність?

Спікер: В’ячеслав Геращенко — Випускник President MBA-1 kmbs. 22 роки досвіду управлінської роботи: створення, управління, реорганізації, придбання та продажу бізнесів. Керуючий власник групи компаній. Основний напрямок докладання зусиль – створення і трансформація бізнес-систем, розвиток команд управлінців та формування бачення майбутнього компанії.

04.03.2016
Що нового
Популярне