На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Форум #M/PR

Форум-#M_PRДетальніше про подію

Forge Events анонсує новий амбіційний проект — форум професіоналів в сфері маркетингу, комерційного/політичного PR та event-менеджменту, що відбудеться 4 червня 2016 року у Львові. В наших планах консолідувати маркетинг/піар коммюніті Західної України та інтегрувати її в український контекст. Наша ціль — створити найбільшу подію галузі в Україні! На форумі #M/PR будуть представлені доповіді топ спікерів та розкриті найкращі кейси, моделі та стратегії.

Яка мета цього заходу? Раніше ми «копіювали» західні методи, але тепер прийшов час показати, що український PR та маркетинг остаточно сформувались в автентичну галузь і вже мають свої унікальні особливості та кейси. Ці позитивні зміни та напрацювання потрібно продемонструвати. Форум #M/PR — це інформаційний простір для обміну знаннями та досвідом. Проведення такого заходу виведе на новий якісний рівень розвиток галузі.

Forge Events — це платформа для реалізації нових інноваційних та соціальних проектів та об’єднання спеціалістів у напрямках PR, маркетингу, software та hardware розробки, бізнесу, дизайну, управляння та менеджменту. Адже саме на стику різних напрямів та ідей народжуються найкращі та найефективніші рішення та реалізації.

Команда Forge Events запрошує Вас на наш Форум #M/PR, на якому Ви зможете отримати актуальну інформацію, особисто познайомитись з кращими фахівцями та просто поспілкуватись у неформальній обстановці.

Наш форум буде проходити трьома тематичними потоками:

  • Маркетинг, на якому розглянемо найактуальніші тренди, кращі кейси та лайфкаки від практикуючих маркетологів України.
  • PR, де спеціалісти даної галузі розкажуть про коммерційний, внутрішній і політичний PR, поділяться власними тактиками та стратегіями.
  • Event — потік, що об’єднює організаторів різноманітних подій — від конференцій та форумів до фестивалів і концертів

Будемо раді Вашим пропозиціям і запитанням, просимо писати на пошту — mpr.forge@gmail.com або телефонувати нашим аккаунт-менеджерам:
Олена
050 238 41 77
Леся
093 524 59 83
098 646 08 47

25.05.2016
Що нового
Популярне