На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

GameDev Conference 2016

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


GameDev Conference 2016Детальна програма та реєстрація

GameDev Conference 2016 – масштабна конференція для гейм-розробників, що відбудеться у Львові 30 січня 2016 року.

Подія збере близько 40 спікерів та понад 400 учасників зі всієї України: власників ігрових студій, інді-розробників, паблішерів, геймдизайнерів, аніматорів та всіх, хто цікавиться гейм-індустрією.

Тематика доповідей охопить усі етапи створення ігор – від виникнення ідеї до виходу на глобальні ринки. Ви почуєте історії успіхів та невдач, корисні поради і лайфхаки від розробників, дізнаєтесь, як створити власну студію, які ігрові механіки та маркетингові стратегії використовувати, як розробити хорошу графіку та якісний звук до гри.

Програму події доповнить ігрова частина: шоу-кейси та презентації іграшок-фіналістів конкурсу Yodo Game Award. Розробники матимуть нагоду зібрати відгуки від колег та експертів і позмагатись за звання найкращих у 7 номінаціях.

28.12.2015
Що нового
Популярне