На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Hard skills для HR директора

Аналітика, різнопредставленість поколінь, вплив Digital на реальність - з цим зараз повинен працювати HR
Елена Кропивянская

Говорячи про глобальні завдання і виклики у сучасного директора з персоналу, я б виділила наступні:

Аналітика — hard skill, яка буде потрібна HR-ру. Ми відмінно навчилися збирати дані, знаємо про наших співробітників все. Питання — що з цим робити. Пояснювати, що і чому відбулося в минулому, вже не потрібно. Нам треба реально навчитися вибудовувати прогнозні моделі, визначати патерни майбутньої поведінки наших людей.

Різнопредставленість поколінь у компанії. Натепер ми намагаємося зробити так, щоб хлопчики у завужених штанах і з «правильними» зачісками ніде не стикалися з людьми старого гарту. І вершиною професійного пілотажу буде досягнення синергії різних поколінь, представлених у твоїй компанії.

Digital vs реальність. Ми входимо в digital-світ, починаємо спілкуватися з нашими співробітниками через digital-канали. Існує такий цікавий нюанс: чим більше входиш в digital-світ, тим більше цінуєш щирість і людяність відносин. І це дивовижна ситуація, коли для того, щоб бути на піку управління змінами, бути сучасним, з одного боку, ти повинен використовувати сучасні канали, а з іншого боку, необхідно розуміти, що таке людяність у відносинах, її підтримувати і транслювати.

06.07.2015
Що нового
Популярне