На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

III Міжнародний форум корпоративних секретарів «Україна корпоративна: досягнення, виклики, плани»

III-Міжнародний-форум-корпоративних-секретарівДетальна програма та реєстрація

У процесі вдосконалення практик корпоративного управління зростає і роль корпоративного секретаря. Саме від нього залежить координація роботи всіх органів управління корпорації, обмін інформацією між органами управління та акціонерами. Корпоративний секретар – це не технічна посада. Так у всьому світі називають посадову особу, відповідальну за організацію в компанії всієї роботи з корпоративного управління. 

В Україні корпоративні секретарі з’явилися вже досить давно, і їх діяльність є, мабуть, найбільш «міжнародною» серед всіх тем корпоративного управління, оскільки вона не зарегульована нормами національного законодавства, а вимоги до корпоративних секретарів формуються, швидше, на рівні «найкращої практики». Адже  чим вище рівень корпоративного секретаря, тим вище рівень корпоративного управління. Недарма у Великобританії корпоративного секретаря називають «рука за троном», за рівнем оплати ця позиція там входить до числа топ-10 в компанії. 

Тому Форум корпоративних секретарів – це головний майданчик для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.

Цілі форуму:

  • Надихнути учасників, показати значимість роботи корпоративного секретаря
  • Озброїти корпоративних секретарів новими знаннями і технологіями, поділитися передовим досвідом
  • Об’єднати професійне співтовариство в сфері корпоративного управління

До участі запрошуються:

  • Керівники (особи, які працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств), а також кандидати на зазначені посади;
  • Юристи, практикуючі в сфері корпоративного права;
  • Корпоративні секретарі АТ та особи, які виконують їх функції;
  • Фахівці консультаційних та аудиторських фірм, що працюють у сфері корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;
  • Акціонери (у тому числі посадові особи банків, інвестиційних компаній, інших учасників фондового ринку).

У рамках Форуму вже традиційно відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар року».

З питаннями Ви можете звернутись до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.

25.05.2016
Що нового
Популярне