На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Інтернет-магазин від «Київстар»

Новий онлайн-майданчик пропонує мобільні пристрої і тарифи "Київстар"
Перевага онлайн-магазину «Київстар»: разом із мобільним пристроєм можна придбати потрібні послуги та тарифні плани за спеціальною пропозицією

Національний телеком-оператор збільшив ритейл-напрям бізнесу і відкрив на корпоративному сайті інтернет-магазин shop.kyivstar.ua. Цей онлайн-майданчик пропонує мобільні ґаджети – смартфони, планшети, телефони та аксесуари до них. Охочі можуть вигідно придбати не лише пристрій, а й тарифи «Київстар».

Оператор, продовжуючи розвиток власної роздрібної офлайн-мережі, врахував попит клієнтів на e-commerce. Тепер компанія пропонує ще один зручний канал взаємодії – інтернет-магазин shop.kyivstar.ua.

1

«Ми знаємо, що наші клієнти люблять купувати в онлайні. Вони хотіли б так працювати і з «Київстар»: ми забезпечуємо якість, зручний сервіс, гарантії. Онлайн-магазин у його нинішньому вигляді – лише перший крок. Так, нам не дають спокою лаври великих інтернет-маркетів», – коментує Андрій Міліневський, директор з трансформації «Київстар».

Продукцію в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua можна вибирати за різними параметрами, порівнювати її, оформляти кредит, замовляти доставку по всій Україні – усе це 24 години на добу без вихідних. На сайті представлені товари провідних світових виробників, список яких постійно збільшується. Продукція сертифікована, із гарантією. Оплатити можна готівкою, банківською картою, за рахунком.

В інтернет-магазині shop.kyivstar.ua можна вибирати продукцію за різними параметрами, порівнювати її, оформляти кредит, замовляти доставку по всій Україні

Важлива перевага онлайн-магазину «Київстар» – можливість разом із мобільним пристроєм придбати потрібні послуги та тарифні плани за спеціальною пропозицією. Розділ «Акції» містить інформацію про заходи для клієнтів у роздрібній мережі і для інтернет-покупців.

Партнер оператора щодо операційного супроводу інтернет-магазину – компанія «Проторія» (група компаній MTI), яка має великий досвід в e-commerce.

14.01.2016
Що нового
Популярне