На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

IT-cервіси для організації віддаленого офісу

Trello

Цей сервіс є чудовим рішенням для розподілу завдань і контролю їх виконання. За його допомоги можна легко організувати роботу невеликої команди:  створювати проекти і завдання, додавати до них файли, ставити дедлайни, отримувати повідомлення про активність колег. У сервісу є веб-версія, а також додатки для iOS, Android, Kindle Fire та Windows 8.

https://trello.com/

Slack

Slack візьме на себе усі комунікації у команді. Він дає можливість полишити усі інші месенджери і налагодити спілкування, створюючи для кожної теми окремий чат. Тут також є інтеграція з великою кількістю сторонніх сервісів на кшталт Google Drive, Dropbox, вищезгаданого Тrello тощо. У сервісу є версії для більшості платформ: Windows, Mac Os, Chrome Os, Android, iOS.

https://slack.com/

IT-СЕРВИСЫ-ДЛЯ-УДАЛЕННОЙ-РАБОТЫ_маленькая_2

Google Docs

Створення документів, їхнє одночасне редагування, система правок та коментарів – усе це доступно кожному, хто користується сервісами від Google. Якщо ваші віддалені співробітники працюють із текстом, то це найпростіший спосіб взаємодії.

https://docs.google.com/

29.05.2015
Що нового
Популярне