На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Як стати успішним підприємцем: відповіді експертів Kyivstar Business Hub

Для реалізації будь-якого задуму необхідно бути гнучким, оптимістичним і бачити перспективу для кожного кейса.

Щоб прийняти зміни і побудувати успішний бізнес, у вас мають бути три головні риси: гнучкість, оптимізм і чітке бачення перспективи. Тоді в динамічному світі ваш бізнес зможе зайняти гідну нішу. Таким був основний мотив чергового заходу Kyivstar Business Hub.

У своїй вступній промові представник VimpelCom Андрій Чахоян наголосив, що у сучасному світі всюди, де створюється цінність, необхідний смартфон, а межі між цифровими та «аналоговими» активностями стираються.

Нині складно відокремити digital-економіку від традиційної, e-commerce – від комерції –  Андрій Чахоян.

Він підкреслив, що бізнес дедалі частіше долучається до побудови digital-екосистем. Це підтверджується тим, що технології інтегруються в усі види підприємництва. Якщо раніше такі екосистеми створювали переважно ентузіасти, то тепер вони стають новим видом організації бізнес-процесів.

Тему створення нових екосистем у телекомі і бізнесі продовжив Зорен Грабовськи, представник А.Т. Kearney. Він розповів про перспективні зміни, які необхідні українському бізнесу для створення таких систем і успішної інтеграції у світовий digital. «Український досвід високо цінується, але він іще не до кінця прожитий, тож в українських бізнесменів великі перспективи щодо розвитку нових напрямків», – пояснив експерт.

За його словами, статистика розвитку стартапів в Україні поки що невтішна: попри те що в країні щороку запускається близько 400 нових проектів, до «зоряного» статусу доживають лише один-два. Утім, якщо українські підприємці будуть сміливо освоювати нові ринки, ділитися своїм досвідом і переймати чужий, стимулювати інновації та акумулювати інвестиції, розквіт українського бізнесу не за горами.

Хедлайнером Kyivstar Business Hub став Жоао Перре Віана – засновник Walking mentorship. Він дав чіткі інструкції, як стати успішним. Для реалізації будь-якого задуму необхідно бути гнучким, оптимістичним і бачити перспективу для кожного кейса. Також слід обережніше ставитися до помилок: не варто їх боятися, потрібно з кожної діставати уроки.

Венчурний капітал – дивне створіння. Необхідно бути обережним у навколишньому середовищі, яке так і чекає, аби ви помилилися –  Жоао Перре Віана.

Віана проаналізував важливу складову успіху проекту – фреймворк. Він підкреслив, що існує багато більш-менш популярних механізмів, якими користуються бізнесмени всього світу. Але, оскільки все потребує індивідуального підходу, ментор радить створювати свій механізм, методом спроб і помилок, використовуючи чужі та свої знання й досвід, та головне – ділитися цим.

Захід Kyivstar Business Hub завершила панельна дискусія за участю Жоао Перре Віана, Зорена Грабовськи, Андрія Чахояна, засновника бізнес-інкубатора GrowthUp Group Дениса Довгополого, а також представника Київстар Віталія Султана. Модератором дискусії була Юлія Порошенко, член стратегічної групи VDNG-tech. Експерти проаналізували можливості для стартапів в Україні та перспективи розвитку бізнесу загалом. Однією з ключових тем обговорення стали рекомендації підприємцям-початківцям: якщо вони хочуть досягти успіху, то мають обертатися серед успішних, використовувати цифрові засоби комунікації (LinkedIn) для пошуку інвесторів. Також спікери приділили увагу перспективам використання big data у телекомі і розвитку напрямку data science загалом.

 

 

21.06.2016
Що нового
Популярне