На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

«КАР'ЄРА І КОУЧИНГ» В РАМКАХ ПРОГРАМИ МВА INTERNATIONAL

Карьера-и-коучинг

Головні питання:
1. Ділове спілкування: розкіш чи необхідність? Як виміряти результативність і підвищити ефективність ділового спілкування? Процес комунікації та його елементи. Як стати майстром ділових комунікацій? Комунікативна компетентність менеджера. Бар’єри у спілкуванні і їхнє подолання.
2. Презентація – ділове свято. Класифікація презентацій залежно від співвідношення переконання та інформування. Підготовка до презентації. Як одразу зачепити увагу слухачів? Способи організації основної частини виступу. Прийоми утримання уваги. Кульмінація і закінчення виступу: можливі способи. Острах чи хвилювання?
3. Що таке тайм-менеджмент і що він може дати? Оцінка та усвідомлення тимчасових ресурсів. Хронометраж як інструмент контролю і виявлення проблем. Основні поглиначі часу і причини їх появи. Інструменти планування та визначення мети. Виявлення цінностей. Самоменеджмент і самомотивація – запорука кар’єрного зростання та особистісного розвитку.
4. Стрес і стресори в роботі керівника. Аксіоми стрес-менеджменту. Симптоми, види і фази стресу. Основні стратегії управління стресом. Нейтралізація симптомів (швидка допомога). Особиста поведінка у стресовій ситуації. Організаційні методи профілактики стресу.
5. Групова супервізія – ефективна форма взаємоконсультування за відсутності лідера. Сфера застосування та переваги групової супервізії. Ролі під час проведення групової супервізії. Шість фаз і шість методів групової супервізії. Умови успішності групової супервізії. Проведення реальної сесії.
Бізнес-тренер – Володимир Жерновий, сертифікований коуч, психолог, партнер і викладач Master Coach Ukraine, автор методики «В.З.О.Р», куратор програми МВА за напрямом «Кар’єра-коучинг».
Модератор: Тетяна Ревуцька, директор Академії МВА International, бізнес тренер.
Заняття проводять у вигляді інтерактивного майстер-класу з постійним вирішенням практичних завдань і розбором ситуацій, в міні-групах до 15 осіб. Вартість участі – 6000,00 грн.
Після закінчення – МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ «Кар’єра-коучинг» в рамках програми MBA INTERNATIONAL EDUCATION.
Київський економічний інститут менеджменту ауд. № 704, м. Київ, вул. Смоленська, 31-33
Для реєстрації надішліть запит на manager@sicmba.in.ua
(044) 223-92-53
(068) 595-10-52

26.05.2016
Що нового
Популярне