На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Київстар шукає партнерів для реалізації спільних ІТ-проектів

«Ми хочемо розвивати напрямок «Інтернету речей». І для цього нам потрібні партнери. Якщо у вас або вашої компанії є досвід розробок IoT-продуктів і бажання попрацювати з найбільшим в Україні телеком-оператором Kyivstar, пишіть нам на q.iot@kyivstar.net», – говорить президент Київстар Петро Чернишов.

 

«Інтернет речей» (IoT – Internet of Things) – напрям, до якого входить цілий спектр різних галузей розробки: від «розумних» холодильників, які повідомляють господарям про те які продукти час купувати, до «розумних» крамничок, ліхтарів, лічильників газу, води, електроенергії та до цілих «розумних» міст. Київстар шукає партнерів для розробки і створення IoT-пристроїв як для особистого користування, так і для бізнесу і державних структур:

  • Personal Trackers – пристрої для персонального користування, наприклад, «розумні» годинники, системи з моніторингу самопочуття, «розумні» брелки для домашніх тварин та інші;
  • Smart Home – пристрої для автоматизації будинку, від прибирання та освітлення, до охорони і систем пожежогасіння;
  • Connected Cars – повний спектр обслуговування особистих автомобілів і автопарків: охорона, страховка, діагностика;
  • Smart City – автоматизація інфраструктури населених пунктів: парковок, світлофорів, парків, доріг та інших;
  • Smart Agro – пристрої для догляду за полями, збору врожаю та навіть прогнозування сприятливих умов для посіву або збору врожаю;
  • Smart Metering – «розумні» системи обліку споживання енергоресурсів.
  • Інші.

Чим вигідні IoT-пропозиції для користувачів, створені спільно з Київстар? Компанія пропонує не просто пристрої, але і комплекс послуг. У пакет входять мобільний додаток, SIM-карти Київстар (на відміну від інших пропозицій, клієнт отримує також послуги зв’язку і спеціальний тариф для обслуговуванню пристрою, йому не доведеться турбуватися про те, щоб підключити прилад). Без проблем здійснюється і оплата послуг: після активації пристрою платежі списуються з мобільного рахунку, не має значення, передплаченого або контрактного.

Київстар вже випустив перші партнерські IoT-продукти: дитячі наручний годинник-телефон KidWatch і автосигналізація «Автотрекінг». Компанія ставить перед собою завдання активно розвивати напрямок: «Сьогодні найкращий час для впровадження в життя найсміливіших ідей. І Київстар пропонує компаніям, у яких є досвід software- або hardware-розробок для IoT-продуктів, об’єднати зусилля, щоб створювати інноваційні рішення», – коментує Костянтин Андрусенко, керівник напрямку з розвитку IoT.

 

Подати заявку на партнерство можна тут: https://kyivstar.ua/uk/iot

 

22.05.2018
Що нового
Популярне