На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

«Київстар» запустив домашнє ТБ

Нова послуга доступна для 810 тис. користувачів дротового інтернету в 116 містах України
40 тис. багатоквартирних будинків, де проживають майже 4,5 млн українських родин, підключені до волоконно-оптичних ліній зв'язку

Національний телеком-оператор разом із провайдером цифрового телебачення Viasat запускає послугу «Домашнє ТБ» для своїх клієнтів, підключених до фіксованого інтернету. За словами Святослава Горбаня, директора з маркетингу «Київстар», для всіх 810 тис. користувачів дротового інтернету в 116 містах України з’явилася можливість мати нову послугу.

«Ми проаналізували портрет домогосподарств, які користуються послугою «Домашній інтернет від «Київстар». Це сім’я з трьох-чотирьох людей. Між ними часто виникає «конкуренція за телевізор». Саме тому ми запропонували чотири екрани, що дозволить кожному члену родини дивитися цікавий для нього контент, – коментує Святослав Горбань.

Святослав Горбань, директор з маркетингу «Київстар»: Запустивши «Домашнє ТБ», «Київстар» стає ще більш мультисервісним оператором, адже ми маємо всі можливі послуги: мобільну телефонію та інтернет, а також дротові інтернет, телефонію і цифрове телебачення. Такий арсенал сервісів дуже зручний для користувачів, адже вони отримують усі послуги з одних рук.

Для підключення сучасного телевізора (Smart TV) достатньо завантажити програму для Samsung або LG, яка є в інтернет-магазинах зазначених виробників. Власникам інших телеприймачів потрібно купити (1,5 тис. грн) або орендувати (39 грн/міс.) приставку.

Клієнтам «Домашнього ТБ» доступні чотири тарифні ТБ-пакети від 29 грн до 169 грн на місяць, залежно від кількості телеканалів, що надає провайдер Viasat. Це від 70 до 130 каналів, серед яких рейтингові українські та міжнародні телеканали в HD-якості. Також користувачі отримають доступ до бібліотеки з різноманітним контентом з художніх і документальних фільмів. Детальніше про «Домашнє ТБ» – на сайті «Київстар».

3

«Глобальна тенденція останніх років – зростання перегляду ТБ і відео в інтернеті, – каже Оксана Ферчук, директор Viasat в Україні. – Різноманіття відеоконтенту дозволяє кожному телеглядачеві вибрати саме той, який відповідає його інтересам. Перед нами постає завдання донести теле- і відеоконтент нашому клієнтові у тій формі і в той час, коли йому це цікаво. Користувачі «Домашнього ТБ» зможуть переглядати телевізійні програми і фільми з відеобібліотеки не лише на традиційному телеекрані, а й на інших пристроях – комп’ютерах, планшетах і смартфонах. Серед лінійних каналів ми пропонуємо новинні, спортивні, фільмові, пізнавальні та дитячі канали від українських і світових лідерів телеіндустрії. Найкращий сімейний контент і зручний індивідуальний доступ до нього – ключові переваги «Домашнього ТБ».

Оксана Ферчук, директор Viasat в Україні: «Користувачі «Домашнього ТБ» зможуть переглядати телевізійні програми і фільми з відеобібліотеки не лише на традиційному телеекрані, а й на інших пристроях – комп’ютерах, планшетах і смартфонах».

«Київстар» планує підключити до «Домашнього ТБ» від декількох десятків тисяч до сотні тисяч своїх інтернет-користувачів упродовж найближчих років», – наголосив Святослав Горбань. Він заявив, що для мобільних абонентів оператор до кінця 2015 року збирається запустити мобільне телебачення.

25.12.2015
Що нового
Популярне