На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Критерії відбору персоналу

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Звичайно, у банку є досить чітко визначені критерії відбору персоналу, зокрема на керівні посади. Вони базуються на відповідних методологіях Групи Райффайзен, а також відповідають вимогам Нацбанку. Їх необхідно дотримуватися, це не підлягає обговоренню. Для визначеного переліку посад кваліфікація і досвід мають обов’язковий характер. Але у більшості ситуацій ми не є обмеженими такими визначеними вимогами.
Методології відбору кандидатів на посаду добре відомі, і ми їх використовуємо системно. Банк вимагає дотримання всіх процедур, які забезпечують принципи рівного права всіх претендентів на участь у конкурсах на посади.
Головним принципом політики підбору персоналу є: «Кращі позиції мають займати найкращі фахівці!»; він сформульований Гербертом Степічем, Головою Правління Райффайзен Банк Інтернаціональ.
Звичайно, важко і ризиковано зробити висновок тільки на підставі співбесіди з кандидатом. Проте цілком ймовірно розгледіти здатність кандидата вчитися, працювати в колективі, бажання розвиватися і звичку брати на себе розумний ризик. Для цього вже є процеси, відповідні методології … та власний досвід.
Що ж стосується технічних, професійних знань, то вони теж є дуже цінними, як, власне, і уміння вчитися далі. Для цього аспекту розвитку персоналу в банку є своя Академія та великий перелік навчальних програм.

25.05.2013
Що нового
Популярне