На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

KYIVSTAR BIG DATA SCHOOL ВИПУСТИЛА 27 ПЕРШИХ DATA SCIENTIST

https://youtu.be/cy2r4yN5fOk

Перша Big Data School завершила навчання студентів. З-поміж величезної кількості охочих застосовувати на практиці свої знання з математики та програмування ми відібрали 27 талановитих претендентів.

Упродовж семи тижнів студентів навчали найкращі ментори: українські та зарубіжні фахівці з IE Business School, «Київстар», KMBS, Львівської IT-школи, VimpelCom, Kernel Analytics, SoftServe тощо. Школа надала студентам не лише знання та навички з машинного навчання, а також з інших галузей, які важливі для успіху data scientists: продажі та робота із замовником, бізнес-аналіз, інструменти та інжиніринг роботи з великими даними, прикладна економетрика, візуалізація та підприємництво. 

«Київстар» послідовний у тому, щоб бути іще більш клієнтоорієнтованою компанією. Data science і big data дозволяють нам зробити наступний крок у цьому. Хочу подякувати українському ком’юніті експертів з data science і big data: разом ми успішно реалізували проект, Україна і «Київстар» тепер матимуть 27 фахівців з big data», – розповідає Андрій Міліневський, екс-директор з діджитал-трансформації «Київстар» і колишній керівник Kyivstar Big Data School.

23.05.2016
Що нового
Популярне