На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Лекція Нобелівського лауреата Дана Шехтмана "Теперішнє - пролог до майбутнього: нові технології, які змінюють державу та суспільство"

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Безкоштовна лекція Нобелівського лауреата Дана ШЕХТМАНА2

Деталі за посиланням

Фонд «Відкрий Україну» за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні запрошує на лекцію Нобелівського лауреата (2011 року), ізраїльського вченого зі світовим ім’ям, викладача та дослідника Ізраїльського технологічного інституту Техніон Дана Шехтмана на тему: «Теперішнє – пролог до майбутнього: нові технології, які змінюють державу та суспільство».

Лекція відбудеться у середу, 27-го січня, о 18:30 в готелі «Фермонт» (вул. Набережно-Хрещатицька, 1).

Під час лекції Дан ШЕХТМАН підійматиме питання того, як будувати майбутнє для держави та суспільства, зосередивши увагу на нових технологіях та сфері освіти. Також обговорюватимуться такі теми:

– важливість стартапів,

– нові технології та їх вплив на майбутнє,

– роль кожного з нас (суспільства, державних органів, представників громадянського сектору, академічних кіл) у впровадженні нових технологій,

– досвід розвитку нових технологій в Ізраїлі,

– роль освіти у впровадженні нових технологій,

– освіта майбутнього: якою вона повинна бути?

Участь у лекції БЕЗКОШТОВНА.

Реєстрація на подію обов’язкова за посиланням.

Акредитація ЗМІ обов’язкова до 18:00 26-го січня. Контакти для акредитації: Леся ТКАЧ, LT@openukraine.org, (044) 220 18 40.

УВАГА! Кількість місць на заході обмежена!

РОБОЧА МОВА ЗУСТРІЧІ – АНГЛІЙСЬКА.

21.01.2016
Що нового
Популярне