На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

LifeHackDay

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Лайфхак дейДетальна програма та реєстрація

Що це?

LifeHackDay Ukraine – це подія для технологічних стартапів, успішних підприємців, інвесторів, розробників, цифрових медіа і всіх, хто так чи інакше, пов’язаний з IT-галуззю.

LifeHackDay 2016 присвячений розвитку високотехнологічного та інноваційного бізнесу, спікерами виступлять успішні IT-підприємці та інвестори, а участь зможе взяти кожен бажаючий. Стартапи отримають не тільки нову інформацію і корисні практичні знання, а й можливість познайомитися з інвесторами, заявивши про себе.

Мета заходу – розвиток галузі технологічних стартапів, за допомогою дійсно практичної, насиченої та цікавої програми.

ФОРМАТ

Протягом дня ми проведемо три сесії, в перервах між якими відбудуться воркшопи, де всі бажаючі зможуть поліпшити свої підприємницькі навички та отримати нові корисні знання. Після закінчення заходу вас чекає Afterparty. Ви зможете ближче познайомитися з усіма учасниками заходу та поспілкуватися в неформальній обстановці.

ENTREPRENEUR LIFEHACK SESSION

Досвідчені підприємці, за плечима яких не один успішний бізнес, будуть ділитися з вами своїми кейсами і відповідати на запитання учасників.

INVESTOR LIFEHACK SESSION

Дві години прямого спілкування з провідними учасниками українського ринку венчурного та прямого інвестування. Протягом цього часу ви зможете отримати унікальний досвід спілкування зі знаковими особистостями IT-індустрії і заявити про свої ідеї.

STARTUP PITCHING SESSION

Заздалегідь зібрані команди початківців підприємців отримають можливість протягом 3 хвилин презентувати свої проекти. Після цього члени журі та експерти дадуть свої коментарі та поради, які стосуються бізнес-моделі, маркетингової стратегії та інших актуальних питань на конкретних прикладах. Щоб прийняти участь у якості стартапу, необхідно заповнити форму реєстрації.

Контакти
Телефон: +38(063) 424 27 96
Для стартапів: startup@lifehackday.co
Для партнерів: partnership@lifehackday.co

23.02.2016
Що нового
Популярне