На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Маршалл Голдсміт

Автор книг, Mojo

Маршалл Голдсміт - всесвітньо визнаний професіонал, який допомагає лідерам більш продуктивно використовувати свій потенціал, приносячи користь собі, іншим, і своїй команді.

Книга «Моджо» була видана в лютому 2010, миттєво ставши бестселером по рейтингу New York Times і Wall Street Journal. На сьогоднішній день книга переведена на 14 мов. У листопаді 2009 р-н Голдсміт був визнаний одним з 50 найвпливовіших мислителів бізнес-світу журналами Times і Forbes.

Американська асоціація менеджменту назвала Маршалла одним з тих мислителів, які більше за інших вплинули на світ бізнесу за останні 80 років. Його іншими заслугами є: нагорода від BusinessWeek «Найбільш успішний практик в сфері фасилітації лідерства», нагорода від Wall Street Journal «ТОП-10 кращих тренерів для менеджерів», Economic Times (Індія) «Кращий коуч для менеджерів в Америці», Economist (Великобританія ) «Найнадійніший радник по бізнесу» і Fast Company «Кращий управлінський коуч в Америці».

Сет Годін
Пітер де Кейзер