На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Ігор Литовченко

Засновник і незмінний керівник «Київстар»

Ігор Литовченко – засновник і незмінний керівник «Київстар». Голова правління та президент компанії, голова української бізнес-одиниці VimpelCom Ltd. За 15 років створив один з кращих бізнесів в Україні. Під його керівництвом київська локальна компанія сотового зв’язку стала національним лідером телеком-ринку, що обслуговує 25 мільйонів абонентів. Закінчив історичний факультет Київського національного університету ім. Т.Шевченка та Українську державну академію зв’язку ім. А.С.Попова.

Кандидат економічних наук, член-кореспондент Академії зв’язку України, академік Міжнародної академії зв’язку та член-кореспондент Міжнародної академії інформатизації. Був нагороджений орденом «За заслуги» І ступеню та рядом державних нагород України.

Ігор Литовчнко неодноразово був признаний кращим топ-менеджером галузі зв’язку, а «Київстар» регулярно очолює рейтинги кращих та найбільш ефективних компаній країни.

Джон Коттер
Річард Флорида