На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Модуль програми Discovery! «Від самоусвідомлення до самолідерства»

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Модуль програми Discovery Від самоусвідомлення до самолідерстваЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

7-8 березня Львівська бізнес-школа УКУ та Institute of Leadership and Management (ILM), Лондон, запрошують на навчальний модуль «Від самоусвідомлення до самолідерства» у рамках програми управлінського розвитку – Discovery.

Учасники навчаться розрізняти різні типи поведінки: пасивну, агресивну та асертивну (упевнену). Вони опанують «мову асертивності (упевненості)» і деякі прийоми більш упевненої поведінки. В учасників буде можливість випробувати свої навички під час рольових ігор. Ми також розглянемо питання управління часом (тайм-менеджмент) і деякі методики ефективнішого використання часу. Ми ознайомимося з поняттям делегування, перешкодами в делегуванні та шляхами їх подолання, тобто навчимося ефективно делегувати. Ми скористаємося діаграмою Томаса-Кілмана (Thomas-Kilmann Conflict Mode Instrument) для визначення поведінки в конфліктних ситуаціях (учасники заповнюють онлайн опитувальник перед початком модуля) і розглянемо п’ять стилів вирішення конфліктів. Потім ми зробимо декілька вправ і рольових ігор на тему конфлікту. Ми обговоримо силу та переваги позитивного мислення, а також важливість бути проактивним і шляхи підвищення проактивності. На завершення, поговоримо про силу мереж (контактів) і як їх формувати.

Модуль допоможе Вам знайти у собі лідера, навчитись конструктивно керувати своїм «Я» та ефективно застосовувати свої потенціали для впливу у комунікації. Ви матимете змогу підвищити свою ассертивність, довіру до себе як до лідер та дізнатись як справлятись із конфліктними ситуаціями.

Програма Discocvery! є спеціально розробленою для лідерів та управлінців із високим потенціалом розвитку та проводиться вже багато років у відомих компаніях Європи, зокрема, IKEA. Учасникам, які вже займають управлінські посади, програма допоможе структурувати наявні в них знання, а також узагальнити їхній практичний досвід ефективного управління. Програма «Discovery», розроблена на основі оригінальної програми розвитку лідерства «Challenger», ще з 2003 року успішно допомагає талантам по всій Європі розкрити свій лідерський потенціал.

Програма вже виховала багато успішних лідерів, які пройшли всі щаблі організаційної структури в компаніях по всьому світу, і може поділитися численними історіями справжнього успіху.

На знак визнання її якості, в 2013 році міжнародну програму з лідерства «Discovery» сертифікував Інститут лідерства та управління Європи. Це означає, що програма не лише відповідає його вимогливим стандартам до навчальних програм, але й повністю задовольняє встановлені Інститутом високі вимоги до якості.

Викладання відбувається англійською мовою.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Олі Долі:
odolya@lvbs.com.ua
096 687 19 63

22.02.2016
Що нового
Популярне