На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Модуль програми Discovery! «Лідерство та комунікації»

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Discovery!ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

27-28 січня Львівська бізнес-школа УКУ та Institute of Leadership and Management (ILM), Лондон, запрошують на навчальний модуль «Лідерство та комунікації» у рамках програми управлінського розвитку – Discovery.

Після проходження модуля учасники ще краще розумітимуть, що під час комунікації не можна «ставити всіх під одну лінійку», і зможуть пристосовувати свої комунікації залежно від цільової аудиторії і таким чином робити їх ефективнішими. Вони почнуть почуватися впевненіше під час презентацій та виступів і звертатимуть більше уваги на невербальні комунікативні сигнали. Крім того, учасники будуть ще більше свідомі важливості комунікації для ефективного лідерства і будуть ще більше працювати над покращенням своїх комунікативних навичок, особливо навичок слухання.

Програма Discocvery! є спеціально розробленою для лідерів та управлінців із високим потенціалом розвитку та проводиться вже багато років у відомих компаніях Європи, зокрема, IKEA. Учасникам, які вже займають управлінські посади, програма допоможе структурувати наявні в них знання, а також узагальнити їхній практичний досвід ефективного управління. Програма «Discovery», розроблена на основі оригінальної програми розвитку лідерства «Challenger», ще з 2003 року успішно допомагає талантам по всій Європі розкрити свій лідерський потенціал.

Програма вже виховала багато успішних лідерів, які пройшли всі щаблі організаційної структури в компаніях по всьому світу, і може поділитися численними історіями справжнього успіху.

На знак визнання її якості, в 2013 році міжнародну програму з лідерства «Discovery» сертифікував Інститут лідерства та управління Європи. Це означає, що програма не лише відповідає його вимогливим стандартам до навчальних програм, але й повністю задовольняє встановлені Інститутом високі вимоги до якості.

Викладання відбувається англійською мовою.

Викладач: Деніел Льюїс у Львівській бізнес-школі викладає на програмі MS in Technology Management курс “Методи управління та лідерство”. Вже понад 30 років працює на керівних посадах у різних крупних провідних компаніях, а саме: Nestlé, General Motors, SABMiller та Heineken. Він допомагав компаніям у сфері формування керівних та лідерських навичок. Він долучився до успішної зміни корпоративної культури у Південній Африці та навчив під час цього процесу понад 250 осіб. З 2002 р. Деніел надає допомогу компаніям у пришвидшенні формування лідерських якостей перспективних осіб та старшого керівництва. Він є сертифікованим коучем (Коледж менеджменту Генлі) та має усі повноваження для застосування прийомів Майєрс Бріггз (MBTI) та психометричних прийомів FIRO-B. З 1988 р. Деніел є членом Дипломованого інституту із управлінського обліку (F.C.M.A.). Він також є членом Інституту управлінських консультантів. Деніел також є асоційованим членом Дипломованого інституту кадрового розвитку (C.I.P.D.).
Деніел є автором програм Розвитку лідерських якостей та програми розвитку керівних якостей.

28.12.2015
Що нового
Популярне