На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Про роботу «на бігу»

Багато чого залежить від злагодженої роботи команди. Технологічні рішення — також запорука продуктивності
Надія Васильєва
Генеральний директор Майкрософт Україна

Продуктивність — це можливість працювати ефективно, з мінімальними витратами часу і зусиль. Тому без технологій ніяк. У мене багато пристроїв — від телефонів до ноутбуків і планшетами різних розмірів і форм-факторів. Для роботи зазвичай використовую телефон Lumia і планшет Surface 3 Pro. Вся інформація на них синхронізується, тож можна в дорозі відповідати на пошту або працювати з документами з телефону, а потім в офісі продовжити на більшому екрані.

Щоранку я переглядаю свій електронний календар на телефоні і відразу бачу, що мені треба зробити сьогодні. Потім можу провести конференц-дзвінок дорогою на роботу і фіналізувати плани. Це дуже допомагає: приїдеш на роботу, а деякі справи уже зроблені.

Багато чого залежить від злагодженої роботи команди. І технологічні рішення, які дозволяють нам швидко обмінюватися інформацією, мати до неї доступ з будь-якого пристрою і в будь-якому місці або навіть працювати над чимось одночасно, — це також запорука продуктивності.

Крім того, використовуючи вищезазначені інструменти, набагато легше знаходити час для себе, рідних і близьких. Наприклад, можна взяти роботу із собою, сходити на тренування або прогулятися з дітьми, а потім доробити вдома те, що залишилося.

20.04.2015
Що нового
Популярне