На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Освітній наметовий табір Business Camp 3.0 IT Edition

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Business Camp 3.0 IT EditionБільш детальну інформацію можна отримати за посиланнями:
сайт / зустріч ВК / зустріч ФБ

5 днів навчання основам IT бізнесу на мальовничому березі Південного Буга. 12-16 серпня, с. Печера, Вінницька область.

Business Camp 3.0 IT Edition — щорічний освітній наметовий табір вже втретє запрошує студентів старших курсів та молодих спеціалістів, які цікавляться IT технологіями, перспективними стартапами та веденням ІТ бізнесу. Цього року табір відбудеться у с. Печера поблизу Вінниці на мальовничому березі Південного Буга, де своїм досвідом ділитимуться з учасниками успішні українські бізнесмени та стартапери,  фрілансери, HR  та керівники великих ІТ проектів.

Табір «FRI Business Camp 3.0 IT Edition» є можливим завдяки підтримці проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), тож організаційний внесок учасників складає всього 150 грн. Організатори забезпечують харчуванням та всім необхідним для життя у наметовому таборі, а також організовують трансфер з м. Вінниця.

Хто: учасниками проекту є молодь 18-27 років, яка цікавиться або зайнята у сфері ІТ. Особливо чекаємо на молодь з Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Де: с. Печера, Вінницька область

Коли: 12 — 16 серпня 2015

Скільки: організаційний внесок учасників складає 150 грн, за необхідністю передбачена можливість отримання стипендії.

Контактна особа:
Вероніка Кобзиста
+380954804042
kobzistaja.veronika@gmail.com
Організатором табору є Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація регіональних ініціатив

30.07.2015
Що нового
Популярне