На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Перший національний виноробний форум

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


виноДеталі та реєстрація на Форум

24 лютого 2016 року Торгово-промислова палата України, Інтернет-холдинг «Українська правда», Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України проводять Перший національний виноробний форум.

Під час заходу пройде гала-сесія та панельні дискусії, на яких учасники зможуть обговорити стан, проблеми та перспективи виноградно-виноробної галузі, експортний потенціал та конкурентоспроможність виноградно-виноробної продукції. За підсумками Форуму буде схвалено Звернення до органів державної влади з пропозиціями, спрямованими на стабілізацію галузі.

До участі у Форумі запрошено Міністра аграрної політики та продовольства О.Павленка, Голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, Голову представництва ЄК в Україні Я.Томбінського, Заступника міністра економічного розвитку та торгівлі України–торгового представника України Н.Микольську, Заступника міністра фінансів України О.Макеєву, Голову Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Н. Южаніну та ін. високопосадовців. У панельних дискусіях візьмуть участь представники професійних організацій виноградно-виноробної галузі, малих виноробних підприємств та лідерів ринку.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Програмою форуму пропонується розглянути актуальні питання та проблеми виноградно-виноробної галузі, розвиток мікро-виноробства, шляхи підвищення конкурентоспроможності української виноробної продукції в нових економічних умовах, диверсифікації ринків збуту, вдосконалення державного регулювання та фіскальної політики у цій сфері тощо.

У зазначеному форумі братимуть участь представники виноробного бізнесу, фермерських господарств, вітчизняні та міжнародні експерти, представники профільних міністерств та відомств.

Будемо вдячні Вам за особисту участь у заході та просимо надати список представників від Вашого підприємства для участі у форумі.

Контакти
+38 (044) 583-50-69
+38 (044) 278-12-51
bov-bsd@ucci.org.ua

18.02.2016
Що нового
Популярне