На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Персональний розвиток управлінця: як працювати зі своїм особистим ресурсом?

Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


Ця та інші події kmbs IDEA days — на сайті Школи

Прагнення розвитку та воля до самовдосконалення – те, що визначає сучасного управлінця. Але цілеспрямована та ефективна робота над собою неможлива без усвідомлення себе та своїх спроможностей. Що означає розуміти свої ресурси та як синхронізувати власні когнітивні, рефлексивні та соціальні спроможності?

22 травня запрошуємо до Києво-Могилянської бізнес-школи на дискусію “Персональний розвиток управлінця: як працювати з власними ресурсами?” в рамках kmbs IDEA days.

Ключові питання дискусії:

  • Когнітивні спроможності управлінця – сприйняття, пам’ять, формування понять, рішення завдань, уява та логіка.
  • Як синхронізувати власні рефлексивні та соціальні спроможності (бути дзеркалом, що відображає реальність чи створювати реальність і впливати на неї)?
  • Власний управлінський стиль: як його сформувати?

Спікер: Едуард Мальцев, керівник Executive MBA kmbs, викладає курси з персонального розвитку та корпоративного управління, а також керує підрозділом R&D kmbs. Більше 15 років у бізнесі, управляв проектами запуску та реструктуризації компаній. Також має досвід менеджмент-консалтингу – розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств.

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], вул. Волоська, 8/5, 4 поверх

Вартість: 300 грн

Контактна особа: Оксана Даутова, менеджер з підтримки МВА-програм, oksana.dautova@kmbs.ua [044] 490 6635

17.05.2015
Що нового
Популярне