На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Перший Маріупольський Аграрний Форум

Первый-Мариупольский-Аграрный-ФорумДетальніше за посиланням

Головною метою Форуму є створення майданчика для відкритого діалогу, обміну думками та досвідом представників влади, аграрних інститутів, аналітиків і провідних гравців українського аграрного ринку щодо привабливості міста Маріуполя для аграрного сектора економіки України та розкриття його потенціалу.

В рамках Першого Маріупольського Аграрного Форуму у представників влади, аналітиків і найбільш досвідчених топ-менеджерів найбільших підприємств аграрної галузі буде можливість зібратися разом на майданчику найсучаснішого в українській акваторії Азовського моря зерноперевалочного комплексу «Укртрансагро» для огляду проблематики і перспектив розвитку аграрного сектора в Україні з фокусом на Схід України, оцінки потенціалу і напрямів підвищення конкурентоспроможності транзитних (логістичних) потужностей міста Маріуполь в аграрному секторі, шляхи оптимізації логістичних витрат при експорті аграрної продукції через порт Маріуполь, визначення основних тенденцій 2016/2017 аграрного маркетингового року.

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

Топ-менеджмент, начальники маркетингових, логістичних відділів аграрного сектора, а також представники бізнесу, аналітики, фонди розвитку (міжнародні), державні чиновники.

Чекаємо Вас на Форумі!

КОНТАКТИ
093 800 63 32
063 064 00 77
Evgeniya.v@hotmail.com
info@v-c.com.ua

25.05.2016
Що нового
Популярне