На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Планшет для бізнесу та відпочинку

MYTAB Union 10 сподобався багатофункціональною конструкцією, легкістю і, головне, можливістю користуватися 3G

Сучасному бізнесмену потрібен особливий пристрій, який органіч­но впишеться у мобільний спосіб життя. Ґаджет має бути зручним для роботи в офісі, автомобілі, поїзді, літаку, тобто легким, швидким та автономним. Бажано, щоб був придатний для проведення презентацій та швидкої комунікації з усіма можливостями 3G і 4G. Ми розпочали тестування ґаджетів, оптимальних для підприємця.

Претендент №1: MYTAB Union 10 – новий планшет від Microsoft з Windows 10, портативною клавіатурою та 3G.

Офісна робота

У цьому ґаджеті встановлена операційна система Windows 10 та пакет Microsoft Office Mobile. Тому можна вільно працювати з документами у звичних офісних програмах.

Клавіатурний блок компактний, але розкладка не надто щільна, тому великі тексти легко та швидко набирати. Бракує лише підсвічування.

Задній корпус прогумований, клавіатура не ковзається на поверхні. Є стилус, що зручно для сенсорного керування та для нотаток «пером» в OneNote.

1

Проблем з підключенням периферії немає. Є micro-SD-слот для карти пам’яті, micro-USB 2.0, micro-USB 3.0, два USB-порти, HDMI-вихід.

Щодо продуктивності, то пристрій достойно витримає відкритий Word, Excel, Skype, Messenger, пошту та декілька вкладок в інтернеті.

Перемови та презентації

Екран MYTAB Union 10 FULL HD діагоналлю 10,1 см та розділенням 1920×1200 пікселів дає чітке та яскраве зображення у приміщенні за помірного освітлення. Проте VGA-виходу, щоб підключити пристрій до проекторів, немає.

Відрядження

Ґаджет досить легкий: планшет – 0,5 кг, з клавіатурою – трохи менше 1 кг. Акумулятор  залежно від навантаження забезпечує до 10 годин роботи. При активній роботі з інтернетом, яскравістю 70% і базовими офісними завданнями пристрій протримається близько 8 годин.

А оскільки модулі бездротового зв’язку MYTAB Union 10 підтримують 3G та 4G, то з доступом до інтернету проблем не виникає.

Зручно користуватися послугою «Інтернет СІМ-пара» від «Київстар». Можна одночасно користуватися двома SIM-картами з одним абонентським номером: одна – у телефоні, інша – у планшеті. А нові інтернет-пакети від «Київстар» у 5000 МБ та 7000 МБ знімають усі обмеження щодо обсягу трафіку. Докладніше – у матеріалі «3G-мегабайти для мобільних підприємців».

2

Відпочинок

При відтворенні відео за максимальної яскравості екрана можна подивитися приблизно три фільми.

Висновок

MYTAB Union 10 сподобався багатофункціональною конструкцією, легкістю і, головне, можливістю користуватися 3G.

Технічні характеристики

  • ОС: Windows 10
  • Процесор: 4-ядерний, останнього покоління Intel® Atom™ CherryTrail X5-Z8300 (64bit)
  • Оперативна пам’ять: 2 ГБ
  • Жорсткий диск: 32 ГБ вбудованої пам’яті
  • Екран: FULL HD, діагональ – 10,1 см, розділення – 1920×1200 пікселів
  • Мережа: LTE/4G, UMTS/3G
  • Роз’єми: мicro-HDMI®, мicro-USB 3.0, мicro-USB 2.0, 2 X USB-A 2.0, Audio Out / Mic In, 4G/3G/GSM (мicro-SIM)
  • Розміри: 262 мм x 166 мм x 9,3 мм
  • Вага: 500 г, з клавіатурою – близько 1 кг
10.03.2016
Що нового
Популярне